ROLETY DACHOWE POZNAŃ

Rolety dachowe należą do elementów wyposażenia i wystroju, których nie może zabraknąć w żadnym domu z oknami dachowymi. Dlaczego nie? Ponieważ rolety dachowe nie tylko zaciemniają wybrane przestrzenie na poddaszu, ale przede wszystkim pomagają zabezpieczyć się przed przegrzaniem poddasza, co jest szczególnie ważne i komfortowe w miesiącach letnich.

W kwestiach technicznych, rolety dachowe posiadają systemy bardzo ułatwiające ich użytkowanie: mechanizm sprężynowy (zapewniający odpowiednie naciągnięcie tkaniny oraz umożliwiający zatrzymanie rolety na wybranej wysokości) oraz aluminiową obudowę (nowoczesną i jednocześnie praktyczną).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zróżnicowane pod względem budowy: rolety dachowe w kasecie oraz rolety dachowe standard, czyli bez kasety.

Rolety dachowe w kasecie
– przeznaczone do najpopularniejszych modeli okien dachowych (m.in. VELUX, FAKRO, ROTO). Kaseta jest najlepszym sposobem na zapewnienie zachowania rolety w dobrym stanie przez długi czas użytkowania. W standardzie dostępne są kasety w kolorze srebrnym, a na życzenie w: brązowym, białym i drewnopodobne – sosna ciemna lub jasna. Rolety dachowe mogą posiadać mechanizm sprężynowy wraz z prowadnicami, dzięki czemu niezależnie od nachylenia okna, tkanina rolety pozostanie przy szybie, a dodatkowo samą roletę można zatrzymywać na dowolnej wysokości.

Sposób montażu Kasetę przymocowujemy do prowadnic aluminiowych i przykręcamy do ramy okna.

Rolety dachowe bez kasety (standard)
– przeznaczone właściwie do wszystkich modeli okien dachowych. Również posiadają system utrzymujący tkaninę odpowiednio naciągniętą, czyli tzw. mechanizm sprężynowy, jednak roletę dachową bez kasety zatrzymuje się jedynie w miejscu zamontowania zaczepów.

Sposób montażu
Montaż wymaga użycia wkrętów – do przytwierdzenia rolety i przejrzystych zaczepów.

MASZ PYTANIA?
DO NAS