ROLETY DZIEŃ-NOC POZNAŃ

Rolety dzień noc są unikatowym rozwiązaniem pozwalającym na pełną regulację natężenia światła wpadającego do pomieszczeń, a także na zachowanie widoczności na zewnątrz, nawet przy opuszczonej rolecie.

Dzięki dwóm warstwom tkanin w naprzemiennie ułożone pasy zaciemniające i transparentne, zyskacie Państwo możliwość dowolnej regulacji przenikania światła. Stworzenie ciekawego klimatu w domu czy biurze nigdy nie było tak łatwe! Dostępne u nas rolety dzielimy na: rolety dzień noc w kasecie i rolety dzień noc bez kasety (standard).

Rolety dzień noc w kasecie – sprawdzą się na wszystkich oknach, na których jest możliwość przymocowania kasety i przyklejenia prowadnicy. Ich niepodważalnym atutem są właśnie prowadnice, przytrzymujące materiał rolety przy szybie, oraz mechanizm samoblokujący, umożliwiający zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. Sama kaseta stanowi doskonałą ochronę przed kurzem i czynnikami zewnętrznymi, a dodatkowo czyni roletę eleganckim elementem wyposażenia wnętrza. Dostępne warianty obudów i prowadnic to: biel, brąz, okleiny drewnopodobne, srebrny lub antracyt.
Sposób montażu Montaż polega na przyklejeniu prowadnic za pomocą specjalnej dwustronnej taśmy, tak samo można zamocować kasetę, chociaż pewniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie wkrętów.

Rolety dzień noc bez kasety (standard) dedykowane są wszystkim typom okien, a szczególnie tym, które nie dają możliwości montażu rolety bezpośrednio na oknie. Są wygodne, bo posiadają mechanizm samoblokujący, dzięki któremu roletę zatrzymuje się na dowolnej wysokości. Świetnie spełniają swoją rolę, polegającą na regulacji ilości światła wpadającego do pomieszczeń. Osprzęt dostępny jest w dwóch wariantach – białym i brązowym.
Sposób montażu W zależności od miejsca, w którym ma się znaleźć roleta – przy mocowaniu do ramy okiennej najlepiej sprawdzają się specjalne uchwyty, natomiast przy montażu na suficie lub ścianie najlepiej działają kołki rozporowe.

MASZ PYTANIA?
DO NAS