ROLETY W KASETACH​ POZNAŃ

Dlaczego warto zdecydować się na roletę w kasecie? Przede wszystkim, dlatego że jest wyjątkowo estetyczna. Dzięki praktycznej obudowie, rolety są zabezpieczone przed zabrudzeniem.

Wygodne prowadnice zapewniają przytrzymanie tkaniny przy szybie, a za regulację wysokości odpowiada mechanizm samoblokujący. Jako dodatkową opcję proponujemy montaż mechanizmu sprężynowego, który pozwala na zamykanie rolety z dołu do góry.

Uwzględniając budowę rolety w kasecie, wyróżniamy i oferujemy dwa typy: rolety w kasecie standard i rolety w kasecie przestrzenne.

Rolety w kasecie standard – przeznaczone są do wszystkich tych okien, które umożliwiają przyklejenie prowadnicy do listwy przybyszowej. Dostępne w atrakcyjnej gamie kolorów do wyboru: biel, brąz, srebrny, antracyt (w wybranych modelach), okleiny drewnopodobne. Kaseta oraz prowadnice mogą być wykonane z PCV lub aluminium. Co ważne, przy użytkowaniu tego typu rolet, ich kaseta przylega całkowicie do okna, dlatego bez problemu można je szeroko otwierać.
Sposób montażu: Do montażu wystarczą proste narzędzia, ponieważ prowadnice przykleja się do okna specjalistyczną taśmą dwustronną, natomiast do przykręcenia kasety wystarczą wkręty lub w przypadku woli przyklejenia – taśma dwustronna.

Rolety w kasecie przestrzenne – dostosowane są do wszystkich typów okien, czyli drewnianych, aluminium oraz PCV. Te rolety są równie funkcjonalne i atrakcyjne jak model montowany w kasecie standard. Jednak kluczową równicę stanowi tu struktura obudowy, która nieco bardziej odstaje od ona i może utrudniać jego maksymalne otwarcie.
Sposób montażu Całość montażu wykonuje się za pomocą taśmy dwustronnej. Przy rolecie na sprężynie warto skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia i przymocować ją wkrętami.

MASZ PYTANIA?
DO NAS