ROLETY WOLNOWISZĄCE​ POZNAŃ

To doskonały wybór, ponieważ sprawdzają się właściwie we wszystkich pomieszczeniach i lokalizacjach. Można zamontować je w dowolnym miejscu – bezpośrednio na oknie, ścianie, a nawet suficie. Standardowo wyposażamy je w mechanizm samoblokujący, który pozwala dowolnie regulować wysokość zatrzymania rolety, natomiast dodatkowo istnieje możliwość wyboru elementów dekoracyjnych, w postaci falbany lub drążka.

Dostępne warianty:
Rolety wolnowiszące system mini – to rolety do 1,3 m, system ten sprawdzi się zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV.

Sposób montażu:
Roletę montuje się bardzo łatwo. Wszystko to za sprawą metalowych uchwytów, które dla dodatkowego zabezpieczenia przyklejamy dwustronną taśmą. Taki bezinwazyjny montaż uniemożliwia przesuwanie się rolety. Alternatywnym sposobem montażu systemu mini jest opcja przykręcenia do listwy przybyszowej okna za pomocą wkrętów. Natomiast celem stabilnego utrzymania materiału przy oknach wyposażamy rolety w plastikowe zaczepy, magnesy lub żyłki.

Rolety wolnowiszące system standard – idealne do zastosowania na dużych powierzchniach, ponieważ osadzone są na grubszej rurce o średnicy 32 lub 42 mm.

Sposób montażu:
Roletę montuje się z użyciem kołków rozporowych, na ścianie lub suficie. Natomiast, aby materiał szczelnie osłaniał okno, dół rolety przytrzymać można za pomocą magnesów lub plastikowych zaczepów.

MASZ PYTANIA?
DO NAS